Pomoc s výběrem dárků v Harfě

V Galerii Harfa chápeme, že vybrat ten pravý dárek může být někdy výzvou. Proto jsme pro vás připravili jedinečnou službu, která Vám s výběrem dárků pomůže a usnadní vám tak předvánoční shon.


V našem rezervačním sytému si můžete vybrat buď ze služeb Stylistky, či Vizážistky. Naše profesionální kolegyně se vám budou věnovat v určený čas po dobu 60 min. Podle vašich představ vám pomohou najít ty nejlepší dárky pro Vaše blízké, přímo v našem nákupním centru.CENA
Služba je zcela zdarma. Pro potvrzení rezervace navštivte náš rezervační systém s odkazem dole.

Zuzana Petráková
VIZÁŽISTKA

Vystudovala kosmetickou školu v Praze.
Má za sebou 1. a 2. místo v několika celostátních soutěžích v líčení. Od roku 2006 spolupracuje s TV Prima a TV Nova. Stará se o make-up k natáčení různých televizních pořadů, živých přenosů a společenských akcí řady známých osobností. Mezi její klientky patří např. Markéta Fialová, Lucie Borhyová, Ivana Gottová a další.

Dlouhodobá spolupráce s televizemi jí přinesla spoustu zajímavých projektů. Např. s Michaelou Ochotskou má na kontě 4 úspěšné kalendáře, fashion editorialy a řadu různých kampaní.

Jana Hammond
MÓDNÍ STYLISTKA A OSOBNÍ NÁKUPČÍ

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a odjela na roční stáž do Austrálie, kde nakonec zůstala deset let. Po ukončení studia na Australian College of Professional Styling v Sydney se od roku 2013 věnuje především osobnímu a svatebnímu stylingu. Od roku 2019 spolupracuje s TV Prima. Má za sebou řadu projektů jako kampaň pro Letiště Ruzyně a dvouletou spolupráci s módními řetězci jako H&M, Reserved nebo Lindex pro social media content OC Forum Liberec. Díky intenzivní spolupráci se zpravodajským kanálem se spolupodílí na každodenním stylingu mediálních osobností a tváří televize Prima.

V rezervačním systému níže naleznete dostupné termíny jak pro Stylistku, tak Vizážistku.